Praca dorywcza w XXI wieku

Praca dorywcza to atrakcyjna forma dodatkowego zarobkowania, która najczęściej jest poszukiwana przez osoby niemogące podjąć pracy na pełen etat z racji swoich podstawowych obowiązków. Z tego względu to bardzo atrakcyjna forma zatrudnienia dla młodych ludzi chodzących jeszcze do szkoły lub studiujących, dla osób, które opiekują się domem, a także młodych mam czy starszych ludzi, którzy z uwagi na posiadane stałe źródła dochodu (takie jak emerytura bądź renta) nie są zainteresowani zatrudnieniem w pełnym wymiarze.

Możliwości pracy dorywczej

Na rynku istnieje wiele możliwości podjęcia atrakcyjnej pracy dorywczej, ale każda propozycja ma swoje plusy i minusy. Jeśli masz prawo jazdy, możesz zająć się rozwożeniem pizzy lub dostarczaniem przesyłek w obrębie miasta; jeśli lubisz pracę w kuchni, możesz dorabiać sobie na zmywaku lub jako asystent w kuchni; jeśli nie masz nic przeciwko domowym obowiązkom, bez trudu znajdziesz zajęcie jako gosposia czy opiekunka dla dzieci. Ponadto nie brakuje propozycji podjęcia pracy w charakterze sprzątaczki. Niestety, większość z tych opcji zarobkowania wiąże się z dużą dyspozycyjnością czasową, punktualnością oraz koniecznością dojazdu pod wskazany adres. Z tych względów warto rozważyć jeszcze jedną opcję pracy dorywczej, jaką jest praca konsultanta.

Jak zacząć pracować w charakterze konsultanta?

Do znanych i cenionych firm o znaczeniu globalnym, które chętnie podejmują współpracę z konsultantkami lub konsultantami, należy marka AVON. To międzynarodowa firma, która prężnie działa w ponad stu krajach na świecie, sprzedając kosmetyki, perfumy, ubrania, akcesoria, biżuterię i przedmioty wyposażenia domu. Decydując się na współpracę z marką i zostając konsultantem AVON, możesz liczyć na pakiet korzyści, dostęp do ekskluzywnych produktów, atrakcyjne zasady rabatowania oraz obiecujące zarobki. Aby zostać konsultantem AVON, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej marki i wypełnić zamieszczony tam formularz.

Szybkie zarobki, szybka satysfakcja

Konsultantem lub konsultantką AVON można zostać w każdej chwili zupełnie za darmo i praktycznie natychmiast zacząć zarabiać ze sprzedaży. Praca konsultanta tak naprawdę nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami – nie trzeba wypełniać żadnych norm sprzedażowych ani spełniać żadnych warunków. Wiele osób rejestruje się do AVON jako konsultant lub konsultantka tylko po to, by zamawiać markowe produkty ze zniżką i robi to wyłącznie na własne potrzeby.

Plusem współpracy z marką AVON jest też możliwość szybkiego zarabiania konkretnych pieniędzy. Praca konsultanta to zajęcie dodatkowe, które może być źródłem satysfakcji finansowej. Atrakcyjne zarobki pozwolą podreperować domowy budżet i zaoszczędzić nieco pieniędzy, np. na wymarzone wakacje czy nowy samochód. Pracując jako konsultant bądź konsultantka, można zarabiać około kilkaset złotych miesięcznie. Zarobki mogą być naprawdę atrakcyjne przy niskim nakładzie pracy, i dodatkowo rosną wraz zaangażowaniem konsultanta. Rejestrując się w AVON, otrzymasz pomoc i wsparcie osób doświadczonych, które wdrożą Cię w mechanizmy współpracy i odpowiedzą na Twoje pytania. Dodatkowo otrzymasz darmowe katalogi, materiały sprzedażowe i upominek.

Dlaczego praca konsultanta?

Praca konsultanta ma jedną główną zaletę, która wyróżnia ją na tle innych zajęć dorywczych – jest bardzo elastyczna, dzięki czemu można ją twórczo dostosować do potrzeb i oczekiwań konsultanta. To konsultant jest swoim szefem i to on decyduje, kiedy zajmuje się pracą, a kiedy poświęca czas na inne obowiązki i zobowiązania. Pod tym kątem zasady współpracy z AVON są niezwykle korzystne, ponieważ opierają się na wzajemnym zaangażowaniu i pełnej dowolności – konsultant sam zarządza swoją pracą, ustala sobie cele i dąży do ich realizacji. Marka motywuje go w tych działaniach, przyznając atrakcyjne rabaty i umożliwiając udział w programach motywacyjnych. Jeśli szukasz inspirującej pracy dodatkowej, praca konsultanta może być strzałem w dziesiątkę.

Dołącz do Nas: avon konsultantka

Kategorie
Inne