Jak wyróżnić się z szarego tłumu

Tak, są wśród nas osoby, które ewidentnie wyróżniają się z szarego tłumu. Nie tylko swoim zachowaniem, ale przede wszystkim ubiorem. Jak to robią? Co zakładają?

Wzorzyste kolory i ciekawe modele
Na pewno wiele osób robi tak przez zakładanie ubrań w bardzo żywych, energetycznych odcieniach. Chyba śmiało można powiedzieć, że są to wręcz neonowe odcienie. Z kolei inne osoby zakładają spodnie z dziurami lub też…jedna wielką dziurę, która ma udawać spodnie? Tak, na pewno wiecie o jakich spodniach mowa, które potrafią kosztować nawet po kilka tysięcy. Jeszcze inni wybierają bardziej buntowniczy, rockowy styl, który również pozwala na znaczne wyróżnienie z tłumu. Każdy wybiera to w czym mu najwygodniej i w czym dobrze się czuje. W tym przypadku chodzi również o buty. Dużą popularnością cieszą się ostatnio modne creepersy. Dzięki nim na pewno będzie Was widać w szarym tłumie, ponieważ te obuwie ma bardzo charakterystyczną budowę. Cała podeszwa jest podniesiona o kilka centymetrów do góry. Nie lubicie szpilek, czy też koturnów, a chcecie dodać sobie kilka centymetrów? Te buty na pewno Wam w tym pomogą.

Dobrej jakości buty
Takie creepersy są idealne dla osób, które cenią sobie chodzenie na płaskiej podeszwie, jednak lubią sobie dodać wzrostu. Trzeba przyznać, że są one idealne dla osób ceniących sobie rockowy styl. Dlaczego? Dowiecie się tego chociażby po tym, jak zaglądniecie na stronę https://www.sinfashion.pl/firm-pol-1485684145-T-U-K.html, która oferuje najbardziej nietypowe creepersy firmy TUK. Jak sami widzicie, w czarnym kolorze lub też z buty z ćwiekami idealnie pasują do rockowych stylizacji. Na tle innych osób, na tle innych butów Wasze obuwie na pewno będzie bardzo mocno widoczne. Jednak śmiało można przyznać, że są dostępne nie tylko w sieci, ale również w sklepach stacjonarnych takie buty na wyższej podeszwie, które są w innych kolorach, jak chociażby szary, biały, a nawet stonowany różowy. Projektanci dążą do tego, aby wyprodukować takie buty na wyższej platformie, które spodobają się najróżniejszym kobietom, nie tylko tym, które lubią rockowy styl. Najlepiej będzie jak sami się przekonacie, czy takie obuwie Wam pasuje, czy będziecie się w nich wygodnie czuć. Jeżeli jednak cenicie wyrazistość, to na pewno te buty przypadną Wam do gustu.

Kategorie
Moda i trendy