Schwarzy – rewelacyjny zabieg, który redukuje tkankę tłuszczową i wzmacnia mięśnie

Zdrowo się odżywiasz, dużo ćwiczyć i mimo to dostrzegasz pewne niedoskonałości w swojej sylwetce? Niestety niektóre miejsca są oporne na dietę i ćwiczenia, np. brzuch, boczki, uda czy pośladki. Zbyt szybki spadek masy ciała może natomiast spowodować zwiotczenia skóry, z którymi nie poradzi sobie nawet najlepszy trening. Dzięki innowacyjnemu urządzeniu Schwarzy, które wykorzystuje pole elektromagnetyczne, możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej i dodatkowo wzmocnienie mięśni, jak podczas ćwiczeń fizycznych. Zabieg ten jednocześnie wyszczupla, modeluje sylwetkę i ujędrnia ciało.

Pole elektromagnetyczne i redukcja tkanki tłuszczowej

Schwarzy to urządzenie, które powoduje stymulację nerwowo-mięśniową, redukuje tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę. Wykorzystuje do tego pole elektromagnetyczne. Urządzenie w bezpieczny i bezbolesny sposób generuje impulsy z tak dużą częstotliwością, że nie pozwala na fazę relaksacji. Co ważne, jest w stanie zaktywizować nawet mięśnie głębokie, które w normalnych warunkach są mniej podatne na ćwiczenia fizyczne. Na przykład w przypadku zabiegu na brzuch zaangażowane są wszystkie mięśnie: proste, skośne (tworzące linię talii) i poprzeczne. Te ostatnie trudniej poddają się treningom. Tymczasem spełniają bardzo ważną funkcję, ponieważ odpowiadają za stabilizację odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Stymulacja mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej Schwarzy jest wielokrotnie bardziej efektywna niż tradycyjny treningu. Podczas jednej sesji mięśnie wykonują od 20 do 60 tysięcy skurczów na danym obszarze. W ciągu 30-minutowego zabiegu można osiągnąć efekty porównywalne z wykonaniem około 800 brzuszków, bez bólu i zmęczenia.

Na czym polega zabieg wyszczuplający Schwarzy?

Zabieg Schwarzy przeprowadzany jest przez doświadczonego kosmetologa lub lekarza. Poprzedza go konsultacja, podczas której specjalista weryfikuje, czy u pacjenta nie występują przeciwwskazania, takie jak zaburzenia sercowo-naczyniowe, elektroniczne implanty czy żylaki. Jeśli nie ma żadnych przeszkód, to pierwszy zabieg może zostać wykonany jeszcze tego samego dnia.

Kosmetolog przykłada do ciała pacjenta specjalne pady na różne partie ciała, które wymagają wzmocnienia mięśni i redukcji tłuszczu: brzuch, pośladki, biodra, ramiona i nogi. Urządzenie samo wykonuje całą pracę w ciągu około pół godziny. Zabieg jest bezbolesny, a jedyne odczucia, jakie mogą mu towarzyszyć to stymulacja mięśni o różnym natężeniu.

Jak zapewniają specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki, efekty modelowania sylwetki widoczne są już po jednym zabiegu, ale optymalne rezultaty można osiągnąć po około 8 zabiegach. Wykonuje się je 2 razy w tygodniu. Po upływie 3-6 miesiący zaleca się powtórzenie całej procedury.

Redukcja tłuszczu, ujędrnienie ciała i inne efekty zabiegu Schwarzy

Dzięki jednoczesnej stymulacji mięśni i tkanki tłuszczowej zabieg ten umożliwia:

  • głęboką przebudowę wewnętrznej struktury tkanek,
  • poprawę napięcia mięśni i wyrzeźbienie sylwetki,
  • redukcję tkanki tłuszczowej,
  • ujędrnienie skóry.

Zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnych technologii to świetne rozwiązanie, aby wzmocnić efekty odchudzania i treningów. Nie zaleca się ich natomiast jako jedynego sposobu na redukcję tkanki tłuszczowej z kilku względów. Ruch i zdrowa dieta przynoszą wiele korzyści dla naszego organizmu – nie tylko związanych z wyglądem sylwetki. Zabiegi modelujące sylwetkę pomagają w uzyskaniu szczupłej sylwetki, ale nie dają gwarancji, że nadprogramowe kilogramy nie powrócą po zakończonej kuracji. Utrzymywanie zdrowego stylu życia pomaga w utrwaleniu efektów zabiegów wyszczuplających.

Masz problem z miejscową otyłością? Prawdopodobnie redukcja tkanki tłuszczowej metodą Schwarzy to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Umów się na konsultację w Klinice Miracki w Warszawie i dowiedz się więcej na temat tego rewelacyjnego zabiegu.

Kategorie
Uroda