Kosmetyki do zagęszczania włosów

Kosmetyki do zagęszczania włosów

Żyjemy w czasach, w których wygląd zewnętrzny gra ogromną rolę. Media zsypują nas ze wszystkich stron prezentacją pięknych, zadbanych kobiet i przystojnych, stylowych mężczyzn. Większość osób na okładkach magazynów, prezenterów telewizyjnych, aktorów, wokalistów czy modeli reklamujących produkty w Internecie, ma piękne, gęste i lśniąc włosy. Taka fryzura to marzenie każdego odbiorcy tych obrazów, jednak co zrobić jeśli matka natura nie obdarzyła nas takimi walorami? Mamy na to radę!

Jak w prosty sposób zagęścić włosy?

Wypadanie włosów jest problemem wielu osób. Stosujemy rozmaite szampony, wcierki, odżywi czy suplementy diety, ale na efekty trzeba zazwyczaj długo czekać. Co zrobić jeśli chcemy zagęścić swoją fryzurę od razu? Na ratunek w tej sytuacji przychodzą kosmetyki z mikrowłóknami, które pozwolą pozbyć się kompleksów i ukryć ten mankament dosłownie w kilka sekund! Produkt ten ma najczęściej formę proszku, który posypuję się na włosy w miejscach przerzedzonych. Mikrowłókna to włókna keratynowe, które są naładowane elektrostatycznie, co sprawia, że doczepiają się do pozostałych włosów. Dzięki naturalnej budowie dostosowują się do już istniejących włosów, co z kolei daje efekt gęstej, bujnej fryzury.

Jak używać kosmetyków do zgęszczania włosów?

Aplikacja mikrowłókien jest niezwykle prosta, a co najważniejsze – w pełni bezpieczna. Wystarczy posypać prześwity skóry głowy zawartymi w kosmetyku keratynowymi włóknami, a następnie wczesać je we włosy lub wygładzić opuszkami palców. Mikrowłókna utrzymują się na włosach do chwili ich zmycia szamponem, są odporne na wiatr, deszcz czy pot. Kosmetyki te nie uczulają, są bezwonne i występują w bardzo wielu odcieniach, zatem każda osoba pragnąca uzyskać szybko bujną czuprynę, z pewnością znajdzie kolor pasujący do swoich włosów.

Warto pamiętać, że kosmetyk ten przeznaczony jest do uzyskania efektu zagęszczenia włosów, a nie leczy przypadłości łysienia czy nadmiernego wypadania włosów. Mikrowłókna najlepiej sprawdzą się u osób, które mają włosy średnio przerzedzone. Preparat przyczepia się do włosów, zatem jeśli prześwity na głowie są duże – nie będzie miał się czego trzymać, co w efekcie nie będzie wyglądało estetycznie.

Jednym z najlepszych dostępnych na rynku kosmetyków do zagęszczenia włosów jest Toppik Fibers 27.5g, który można znaleźć pod adresem: https://www.tredu.pl/toppik/toppik-fibers-27-5g,22.html. Ponadto na stronie: https://www.tredu.pl/ znajduje się wiele informacji na temat innych kosmetyków z tej serii, które zagęszczają przerzedzone włosy.

 

Kategorie
Poradniki