Kosze owocowe i nie tylko – jak efektownie zapakować owoce dla kontrahentów?

Nie tylko kwiaty czy czekoladki, ale także owoce stają się coraz częściej prezentem, którym obdarowujemy naszych klientów czy kontrahentów. Trzeba przyznać, że słodkie, soczyste, a przede wszystkim kolorowe – jabłka, gruszki, pomarańcze, cytryny – mogą stanowić doskonałą kompozycję, która ucieszy oczy i podniebienie obdarowanych. Kosze, skrzynki, kolorowe pudełka – sposobów na efektowne zapakowanie tego typu prezentów jest wiele. Sprawdźmy, które z nich najlepiej sprawdzają się w określonych sytuacjach.

Nie tylko kwiaty czy czekoladki, ale także owoce stają się coraz częściej prezentem, którym obdarowujemy naszych klientów czy kontrahentów. Trzeba przyznać, że słodkie, soczyste, a przede wszystkim kolorowe – jabłka, gruszki, pomarańcze, cytryny – mogą stanowić doskonałą kompozycję, która ucieszy oczy i podniebienie obdarowanych. Kosze, skrzynki, kolorowe pudełka – sposobów na efektowne zapakowanie tego typu prezentów jest wiele. Sprawdźmy, które  z nich najlepiej sprawdzają się w określonych sytuacjach.

Kosze owocowe – wspomnienie dziecięcych lat

Piękny wiklinowy kosz, wypełniony po brzegi soczystymi owocami, z pewnością przypadnie do gustu zarówno paniom, jak i panom. Wybierasz się na osobiste spotkanie z klientem? Zabierz ze sobą kosz owoców i obdaruj nim swoich rozmówców. Taki podarek z pewnością przywoła na myśl miłe wspomnienia – kto z nas bowiem choć raz w dzieciństwie nie zrywał wprost z drzewa soczystych jabłek, które zapełniały później wiklinowe kosze?

Skrzynka pełna soczystych kolorów

Równie atrakcyjne, jak kosze owocowe, mogą prezentować się także drewniane skrzynie. Ten rodzaj opakowania ma również dodatkowe korzyści. Drewniane skrzynie są doskonałym nośnikiem przekazów marketingowych. Jeśli dysponujesz odpowiednią ilością czasu i planujesz wysyłkę z wyprzedzeniem, możesz nanieść na drewno swój logotyp lub hasło reklamowe. Dzięki temu klient nie tylko zapamięta słodki smak owoców, ale również na dłużej w jego pamięci pozostanie firma, która tą skrzynią go obdarowała.

Pudełka ze zdrową przekąską

Najwygodniej, choć wcale nie mniej reprezentatywnie, prezentują się również owocowe prezenty korporacyjne umieszczone w kolorowych pudełkach. One również stanowią doskonałą bazę pod nadruk logotypu czy hasła reklamowego. Jeśli dodatkowo przewiążemy je wstążką będą wyglądały, jak typowy prezent urodzinowy czy gwiazdkowy, w którym jednak kontrahenci znajdą zdrowe i pachnące słońcem przekąski.

Kategorie
PoradnikiZdrowie