Posadzki betonowe Krapkowice

Zakres usług naszej firmy oferującej posadzki betonowe w Krapkowicach obejmuje poza samym wylaniem betonu także inne ważne usługi. Bez nich posadzka nie będzie idealna, o czym często zapominają amatorskie ekipy. Warto zacząć wylewanie posadzki od ustalenia poziomów. Zamiast przestarzałych urządzeń wykorzystujemy niwelator laserowy, dzięki któremu nasze podłogi są idealnie równe.

http://www.warmah.pl/oferta/opolskie/krapkowice.html

Zawsze dbamy też o termoizolację naszych projektów. Zapewniają one mniejsze straty ciepła w pokoju, a to istotne, by rachunki za ogrzewanie były niższe. Dodatkowo montujemy też hydroizolację, która zapobiega nasiąkaniu betonu wodą. Wszystko to poprawia bezpieczeństwo użytkowania i parametry naszych posadzek. Dbamy też o dyletację pionową, bo bez niej posadzka mogłaby pękać pod wpływem temperatur czy upływu czasu. Jak widać, każdy z tych etapów jest równie ważny. Mniej doświadczone ekipy mogą omijać któryś z nich lub przeprowadzać go niefachowo, co będzie skutkowało koniecznością nanoszenia poprawek, lub co gorsza skuwania całej podłogi po kilku latach.

Posadzka betonowa Krapkowice profesjonalnie

Dopiero wtedy wylewamy samą posadzkę. Na koniec następuje zatarcie wylewki za pomocą zacieraczki mechanicznej. To sprawia, że beton jest pozbawiony jakichkolwiek wypukłości i wprost na nim można już kłaść wybrane panele czy kafelki. Tak przygotowane podłoże nie pyli, co ułatwia pracę podczas remontu, a we wnętrzach, które są wykończone samą betonową posadzką, ułatwia sprzątanie również na co dzień. Warto też wiedzieć, że mamy dostęp do najlepszych materiałów, takich jak odpowiedniej klasy piasek czy cement. Dzięki nim prace są jeszcze lepiej wykonane, a nasi klienci nie muszą martwić się o samodzielne kupowanie i dobieranie materiałów.

Jeśli interesuje Cię posadzka betonowa w Krapkowicach i okolicy, zadzwoń lub przyjdź do naszego biura. Omówimy wszystko a nasi fachowi pracownicy doradzą Ci, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać w swoim wnętrzu jak najlepszy efekt – więcej znajdziesz na http://www.warmah.pl/.

Kategorie
Inne