Adidas Tubular – sportowe buty, które pokochały kobiety. Popularne modele damskich Adidas Tubular

Jedną z najpopularniejszych marek obuwia sportowego jest niewątpliwie Adidas, który co roku wypuszcza na rynek kolejne modele butów. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem, a wśród chętnie wybieranych serii można wymienić Adidas Tubular. Co warto wiedzieć o tych butach i które modele popularnych Tubularów są najchętniej wybierane przez kobiety?

Czym są buty Adidas Tubular?

Adidas przez lata swojej działalności wypuszczał na rynek wiele różnych serii butów, które cieszyły się dużą popularnością. Od lat czołowe miejsce w tym rankingu zajmują buty z rodziny Tubular. To nie tylko obuwie sportowe o atrakcyjnej i ciekawej nazwie, ale też i technologii. Z pewnością buty te wyróżniają się nietypowym wyglądem, nieco nawet futurystycznym, a odpowiedzialna jest za to podeszwa, która przypomina bieżnik opony samochodowej. Cechą charakterystyczną Tubularów jest minimalistyczny design, nawiązujący do lat 90. oraz fakt, że są niezwykle wygodne.

Co więcej, każdego roku na rynek wypuszczane są nowe modele tego obuwia. Zdecydowanie Adidas Tubular cieszy się dużą różnorodnością, o czym łatwo można się przekonać przeglądając oferty dostępne w sklepach: www.domodi.pl/buty/buty-damskie/buty-sportowe-damskie/adidas-tubular. Nie bez powodu kobiety tak je uwielbiają – są nie tylko wygodne i o sportowym charakterze, ale bardzo modne, do tego lekkie i przewiewne. Które modele cieszą się największą popularnością?

Adidas Tubular Viral

Jest to model stworzony typowo dla kobiet i nawiązujący do klasycznych butów biegowych. Oprócz standardowej charakterystycznej podeszwy z bieżnikiem, można tutaj dostrzec specjalny klatkowy system wiązania oraz paski z elastycznego materiału na przedstopiu. W ten sposób te sneakersy uzyskują ciekawy design, jak również zwiększają uczucie komfortu. Dodatkowo ten model Tubularów posiada neoprenową cholewkę.

Adidas Tubular Radial

Tubular Radial wyróżnia się przede wszystkim podeszwą. W tym modelu, klasyczne rozwiązanie zostało zastąpione przez nieregularne brzegi, co nadaje im powiewu świeżości. Wyróżniają się więc nieco na tle innych butów z tej rodziny, nadal jednak posiadają neoprenową cholewkę, a także paski na bokach, co bezpośrednio nawiązuje do designu z lat 90.

Adidas Tubular Defiant

Buty te bardzo przypominają standardowy model Tubularów, tutaj jednak zostały one zaprojektowane z myślą o kobietach. Tak jak w innych typach obuwia, mamy tutaj połączenie dwóch materiałów – neoprenowych pasów dających stabilność oraz materiału syntetycznego znajdującego się z tyłu buta. Do tego należy dodać wysoki zintegrowany z resztą obuwia język, naturalną skórę oraz charakterystyczny bieżnik.

Adidas Tubular Nova

Ten model łączy w sobie dwie idee – klasyczne wzornictwo obuwia biegowego oraz nieco bardziej futurystyczny design. Cholewka buta została wykonana z dwóch materiałów, znanego nam już doskonale neoprenu oraz skóry zamszowej. Dzięki temu połączeniu, Adidas Tubular Nova charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz przewiewnością. Nie można też zapomnieć o standardowej podeszwie z pianki EVA i typowym dla tych sneakersów bieżniku.

Adidas Tubular Invader

Te buty, w odróżnieniu od poprzednich nie nawiązują do modeli biegowych, a koszykarskich, w dodatku z lat 80. Cholewka jest tutaj wykonana z naturalnej skóry, a same buty oprócz sznurówek posiadają rzep. W ten sposób bardzo przypominają inny model butów, który powstał przy współpracy ze znanym powszechnie muzykiem Kanye Westem. W odróżnieniu od innych modeli Tubularów, podeszwa jest tutaj prostsza i odchodzi od charakterystycznego bieżnika opony. Z tyłu buta znajduje się też formowany uchwyt z logiem marki.

Kategorie
Moda i trendy