Modne i praktyczne torebki na lato – co wybrać?

Torebki, tak samo jak nasz codzienny strój często dostosowujemy do aktualnej pory roku. Powoli zbliża się lato, które najczęściej jest czasem wyjazdów i większych aktywności, a to sprawia, że warto jest mieć przy sobie torebkę, która nie tylko będzie ładnie wyglądać, ale i spełniać swoją praktyczną rolę. Co warto wybrać? Które torebki będą idealne na lato?

Jak wybrać torebkę na lato?

Zdecydowanie nie jest to łatwy wybór, patrząc jak szeroką gamę torebek damskich mamy na rynku. Z pewnością trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii, takich jak wielkość torebki, jej pojemność, kształt czy kolor. Powinny one pasować do naszych kreacji, ale także być dla nas praktycznym wsparciem. Torebki potrafią być przechowalnią najróżniejszych rzeczy – od tak oczywistych jak klucze, dokumenty i portfel, po te mniej oczywiste: butelka wody, akcesoria kosmetyczne czy nawet dziecięce zabawki.

 

Przeglądając dostępne w sieci oferty torebek np. na https://allani.pl/wyszukaj/torebki, można wyjść z założenia, że wybór tej najlepszej wcale do prostych nie należy. Najważniejsze jest jednak to, by model torebki dostosować nie tylko do stroju, ale i sytuacji. Jakie więc torebki będą najmodniejsze tego lata?

 

Jakie modne torebki na letni wypad?

Lato to okres wyjazdów, przy czym znacznie więcej czasu spędzamy na dworze, nie tylko na spacerach, ale w towarzyskie znajomych i rodziny. Jakie torebki będą najlepsze w momencie, gdy planujemy piknik lub chcemy wybrać się na plażę? Można tutaj wymienić dwa popularne modele: torebkę koszyk, która zaczyna robić coraz większą furorę oraz klasyczną i doskonale znaną torebkę shopper bag. Oba typy doskonale sprawdzają się zarówno na codzienny wypady na miasto, spotkania mniej czy bardziej oficjalne, jak również letni odpoczynek na łonie natury.

 

Jakie torebki są trendy latem?

Tego lata można mówić o prawdziwym modowym szaleństwie jeżeli chodzi o torebki. Wiele klasycznych i znanych nam dobrze torebek nabiera nowych kształtów, kolorów i dodatków, które będą przewijać się na ulicy. Wśród tych często wymienianych, które będą na topie warto wskazać torebki z frędzlami. Ten element dekoracyjny dostrzegalny jest już od jakiegoś czasu, teraz jednak staje się nie tylko dodatkiem, co główną warstwą dekoracyjną – frędzle są modne i widać je także w naszych strojach, bluzkach, sukienkach, butach – torebka z frędzlami to absolutne must have.

 

Kolejną torebką, która przebija się przez pokazy mody to torebki worki. Dużą popularnością od jakiegoś czasu cieszą się plecaki worki, po które tak chętnie sięga młodzież, zarówno dziewcząt, jak i chłopców, czas więc przyszedł i na torebki damskie. Ten model doskonale nadaje się jako zastępstwo dla klasycznej shopperki, dzięki swojej pojemności. Torebka worek idealna na lato dla kobiet lubiących modowe eksperymenty.

 

Jaki kształt torebki najmodniejszy tego lata?

Warto również wspomnieć o tym szczególe, bowiem jeżeli chodzi o trendy na lato, dużą popularnością cieszą się okrągłe torebki. Nie jest to żadna nowość, ponieważ wśród miłośniczek modnych dodatków pojawiły się one już w okresie jesienno-zimowym. Okrągłe torebki są wariacją tradycyjnej listonoszki – niezbyt duże, o różnorodnych wzorach i kolorach, za to doskonale wpasowujące się w letnie klimaty. Oprócz tego, można spotkać także okrągłe wersje kuferków. Zdecydowanie jest to jeden z ciekawszych trendów.

 

Modnych torebek nie brakuje. Większość z nich jest doskonale znana, część to wariacje standardowych modeli albo wyróżniające się nietypowymi dodatkami czy kształtami. Każda kobieta może wybrać taką torebkę, która będzie jej najbardziej odpowiadała.

Kategorie
Moda i trendy