Jak najlepiej dobrać biustonosz? Wykorzystaj profesjonalny brafitting

Tak naprawdę, dzisiaj brafitting to dziedzina, która pomaga coraz większej liczbie kobiet. Jednym z najczęstszych i najbardziej uciążliwych zarazem problemów jeśli chodzi o dobór codziennej garderoby. Wiadomo, choć bielizny na co dzień nie widać, to jest ona szalenie ważna dla naszego codziennego komfortu. I właśnie dlatego, tak ważne jest odpowiednie dobranie biustonosza, pod komfort w pełnych wyzwań dniach, niezależnie od warunków i tempa naszego codziennego życia.

Kluczowe elementy w doborze biustonosza

Na pewno trzeba zwrócić uwagę na obwód, który man największe znaczenie. Wcześniej nie był może tak ważny, ale dzisiaj wiemy już doskonale – odciążenie ramion i kręgosłupa jest możliwe tylko wtedy, gdy przeniesiemy częściowo ciężar piersi na korpus. A to właśnie można uzyskać poprzez dobranie ciaśniejszego obwodu pod biustem. Ważne: mierzyć należy bez stanika!

Miseczka równie ważna

Gdy w grę wchodzi miseczka stanika, trzeba zmierzyć obwód w biuście, ale uwaga – w pozycji lekko pochylonej. Najlepiej nago lub w bardzo miękkim biustonoszu. Obwód piersi sprawdzamy w najszerszym miejscu, czyli w okolicy brodawek. Warto pamiętać, by centymetr nie opinał piersi w ciasny sposób, tylko zachował trochę luzu.

Aby jeszcze łatwiej przejść przez proces dobierania biustonosza, przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego. Sprawdź brafitting ABC .

Dzięki temu materiałowi szybko przekonasz się o tym, jak dobierać ekskluzywne biustonosze idealnie do swoich warunków anatomicznych, z zachowaniem pełni komfortu. Właśnie, jeszcze jedna sprawa…

Szukając odpowiedniej bielizny dla siebie, koniecznie sprawdź nasze propozycje

Nasza marka stawia na połączenie kobiecości i elegancji, w sposób, któreg próżno szukać u konkurencyjnych marek. Wiemy doskonale, że bielizna ma być niczym biżuteria – zdobić kobietę i dodawać jej uroku, nawet jeśli wszystko to, co chcesz ukryć, pozostaje niewidoczne dla innych ludzi. Czuj się komfortowo i kobieco, wybierz już dzisiaj coś z naszego bogatego wachlarza propozycji.

Zawsze możesz liczyć na rzetelną pomoc i bardzo merytoryczną poradę. Wiemy świetnie, że bardzo ważne jest też to, by wybrać odpowiedni rozmiar. Nic prostszego, nasza tabela rozmiarów biustonosza z całkowitą pewnością Ci w tym pomoże. Jeśli potrzebujesz porad, wskazówek i innego wsparcia przy wyborze idealnie dopasowanego biustonosza, po prostu skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, by pomóc.

Kategorie
Poradniki